JURIS KAUKULIS UN JJO. Albuma atklāšanas koncerts

JURIS KAUKULIS UN JJO. Albuma atklāšanas koncerts

Mūziķis Juris Kaukulis un jaunā folka apvienība “JJO” (Jauno Jāņu orķestris) aicina uz jaunā albuma atklāšanas koncertu 30. aprīlī, plkst. 19.00, Rīgā, mūzikas namā “Daile”.

Apvienība “Jauno Jāņu orķestris”, dzimusi kā grupas “Dzelzs vilks” folkmūzikas atvasinājums, turpina darboties neatkarīgi. Šajā pavasarī, sekojot agrāk izdotajam albumam “Kālabad” (2013), kas tika nominēts balvai “Zelta mikrofons”, “JJO” gatavo otro studijas albumu, kas iznāks pavasarī, 30. aprīlī. 

“Turpinām sakausēt simtgadīgas tautasdziesmas ar cilvēcisku attiecību stāstiem no jauna radītā mūzikā – te skan gan intīmi čuksti, gan mežonīgas dejas,” gaidāmo albumu un koncertu raksturo Juris Kaukulis. 

Koncertā uzstāsies “JJO” mūziķi: Juris Kaukulis (balss, ģitāra), Artis Orubs (sitaminstrumenti), Kaspars Tobis (sintezatori), Ieva Strode (balss, vijole) un Valērijs Cīrulis (balss, mandolīna), kā arī grupas jaunākais dalībnieks Andris Veinbergs (kontrabass). 

Albuma atklāšanas koncertā skanēs dziesmas no “Jauno Jāņu orķestra” jaunā albuma, bet klausītājus priecēs arī jau daudziem labi zināmās dziesmas no “Dzelzs vilka” tautasdziesmu repertuāra, kā arī mūzika no JJO pirmā albuma “Kālabad”.

Biļetes uz Jura Kaukuļa un JJO albuma atklāšanas koncertu 30. aprīlī, Rīgā, mūzikas namā “Daile” (stāvvietas un sēdvietas) pieejamas no 18. janvāra “Biļešu paradīze” tirdzniecības vietās un www.bilesuparadize.lv