Daumants Kalniņš
Kristaps Vanadziņš
Mārcis Auziņš
Toms Poišs
Rūdolfs Dankfelds

Koncertprogramma II daļās
Ilgums – 1h 50min

“Sirds prieks” programmai mūziķi Daumants Kalniņš un Kristaps Vanadziņš par pamatu izvēlējušies Friča Bārdas dzejas darbu liriskāko devumu. Izvēlētā dzeja rada īpaši poētisku noskaņu, kas arī ir bijis iedvesmas avots abu mūziķu darbiem. Programmas tēma un žanrs – džeza maniere liriskā skanējumā ignorē stila izsmalcinātību, bet kopskanējumā – dzejā un mūzikā rada harmonisku vēstījumu.
Koncertā “Sirds prieks” dzirdēsim mūziķus – Daumants Kalniņš – balss, oboja, Kristaps Vanadziņš – taustiņinstrumenti, Mārcis Auziņš – ģitāra, Toms Poišs – bass, kontrabass, Rūdolfs Dankfelds – sitamie instrumenti.
Daumanta Kalniņa Kvintets pastāv kopš 2008. gada. Tas kopā pulcējis jaunus, radošus, raksturā dažādus, bet muzikālajā gaumē saskanīgus mūziķus. Pēdējo gadu laikā Kvintets ir nostiprinājies spējā kopīgi radīt un īstenot katra mūziķa idejas, aizvien vairāk apvienojot līdzīgo, kā arī tik atšķirīgo vokālā un instrumentālā džeza mūziku. Pārkāpjot žanriskās robežas un turpinot pilnveidot savu unikālo skanējumu. Kvintets par nozīmīgu vērtību uzstāda oriģinalitāti.

Koncertprogrammai “Sirds prieks” 2017.gada vasarā tika veikts mūzikas ieraksts, un klausītājiem, apmeklējot koncertus, būs iespēja iegādāties jaunās programmas CD. No š.g. 1.oktobra mūzikas ieraksts būs pieejams Mūzikas namā Daile, Jāņa Rozes grāmatnīcās un citās mūzikas ierakstu tirdzniecības vietās.