Balsis: Ieva Akuratere un Igo
Mūziķu grupa: Raimonds Macats (elektročells)
Ainis Zavackis (sitamie instrumenti)
Juris Kristons (taustiņinstrumenti)
Aivars Hermanis (ģitāras)Koncertprogramma II daļās.
Koncertprogramma 1h 40 min. ilga.

Programmā iekļauti dziesmu cikli “Klusums starp mums”, “Plīvošana ar pilsētu” un instrumentālā mūzika no jaunākā Aivara Hermaņa CD “Liepājas iela”.

Aivars Hermanis, kas vairākkārt dažādās aptaujās atzīts par Latvijas labāko ģitāristu, dziesmas sācis sacerēt jau 70. gadu sākumā. Vislielāko popularitāti šajā jomā mūziķis izpelnījās kā grupas Remix dalībnieks.

Programmas kodolu veido dziesmu cikls “Klusums starp mums” ar Igo dzeju. Tā sākotnējā versija jau 1987. gadā ieskaņota Latvijas Radio kā mūzika raidlugai un kļuva par ko līdzīgu klusai erotiskajai revolūcijai latviešu populārajā mūzikā; cikls “Klusums starp mums” drīz vien tika izdots skaņuplatēs (LP) un atkārtoti, jau šajā gadsimtā – kompaktdiskos (CD). Koncertā dzied slavenā cikla oriģinālie izpildītāji – Ieva Akuratere un Igo.

Neilgi pēc pirmā tapis ar nākamais Hermaņa dziesmu cikls “Plīvošana ar pilsētu”: Linarda Tauna 1988. gadā izdoto dzejas krājumu Aivaram iedeva Ieva Akuratere, un 90. gadu sākumā Amerikā tapa romantiskas, smeldzes cauraustas dziesmas, kas diskos (CD) izdotas 1997. gadā. Šādi, vienkopus vienā koncertprogrammā, pirmo reiz dziesmu cikli tika atskaņoti Aivara Hermaņa 60 gadu jubilejas koncertā 2015. gadā Mūzikas namā Daile.

Koncertprogrammā gaidāmi arī pavisam jaunu, pēdējos gados tapušu dziesmu atskaņojumi. Programmā iekļautas arī Aivara Hermaņa instrumentālās kompozīcijas no solo albuma “Mans laiks” (2001) un diska “Liepājas iela”.