Raimonds Pauls – klavieres
Zigfrīds Muktupāvels – balss, vijole, dzejas lasījumi
Režisore – Paula Pļavniece
Skaņa – Edgars Gražulis
Gaisma – Egils Kupčs
Iespieddarbu māksliniece – Anita Lūsēna
Foto – Jānis Saliņš
Producente – Anda Zadovska

Koncertuzvedums I daļā
Koncertuzveduma ilgums – 1h, 25min.

Raimonda Paula, Jāņa Petera un Zigfrīda Muktupāvela radošs sarīkojums – literāri muzikāls koncerts ”Krāsu Balāde. Vārds mūzikā.” Koncertprogrammā tiek atskaņots 15 jaunu dziesmu cikls, kas komponēts ar Jāņa Petera dzeju. Programmā izskan arī Zigfrīda Muktupāvela dzejas lasījumi. Jāņa Petera vārdiem – koncertuzvedums iezīmē tēmu – viens pie klavierēm, otrs ar vijoli un balsi, trešs ar baltu papīru.

Mūzikas nams Daile aicina uz šo sarīkojumu visus, kurus aizrauj mūzika, dzejoļi un dziesmas bez liela orķestra pavadījuma.

Raimonds Pauls par koncertprogrammu: “Es veltīšu vienu dziesmu “Tā roze, kas vēl nomodā” Emīla Dārziņa piemiņai. Man šķiet, ka šis dziesmu cikls ir izdevies”.

Zigfrīds Muktupāvels saka tieši un ar sajūsmu: “Tas ir labākais, kas manā mūžā ar mani ir noticis”.

Jānis Peters: “Nu vairāki no maniem neskaitāmajiem dzejoļiem ir pārvērtušies. Jaunākie, kuri ar savu muzikālo dziļumu nelaiž vaļā arī pēc diska noklausīšanās vairākas reizes. Nāciet uz mūzikas namu Daile, sagaidīsim pavasari ar dziesmu, bet rudenī Dzejas dienās atkal dzirdēsiet šo priekšnesmumu no jauna”.

Jaunradītajai koncertprogrammai izdots mūzikas ieraksts CD, to iespējams iegādāties Jāņa Rozes grāmatnīcās un Mūzikas namā Daile.

Kontaktinformācija: anda@dailesnams.lv